سلام

همون طور که در صفحه‌ی طلایی‌ها ثبت شده‌بود قرار شد اسامی دیگر مدال‌آوران نیز آورده شه و خوب سر قولمون هستیم!!!
(و لطفا اگه اطلاعاتی غلطه حتما به ما خبر بدید)

مدال آوران دوره ۲۶ به ترتیب حروف الفبا:

طلا‌ها ۱۴ نفر:

ماهد آب‌روشن
سید احسان آزرم‌سا
محمدجواد اکبری
سید فرشید باطنی
خشایار خسروی
حسین دبیریان
خشایار سرتیپی
سپهر قاضی‌نظامی
احسان گرایلی
امیرمسعود گیوه‌چی
محی‌الدین متوسل
سهیل نعمتی حاجی
مسعود نوربخش
پویا وحیدی فردوسی

نقره‌ها ۱۲ نفر:

امیر آجرلو
سید شاهین اشرف‌زاده
احمدرضا حاج‌سعیدی صادق
رامین رحمان‌زاده
مسعود شفایی‌ابر
سینا شیعه‌یان
احمد عبدی
مرتضی عدل
محمدرضا کریمی
مهرداد محرمی گرگری
حسام‌الدین محمدی
نگین السادات موسوی

برنزها ۱۳ نفر:

عطیه اشعری قمی
محمد رسولی
پویا رشیدی راوری
محمدرضا شکری
مسعود شهرایی فراهانی
آراز صدوقی شبستری
شهرزاد ضیائی
عرفان فاضل‌نیا
سید مهدی قاسمی
مهرداد محمدی خالصی‌فرد
علیرضا مهدی‌زاده
آدریس میرویسی
سیاوش نظری

مدال آوران دوره ۲۷ به ترتیب حروف الفبا:

طلا‌ها ۱۳ نفر:

مرتضی اشرفی‌جو
میلاد برزگر
مجتبی تفاق
سینا جلالی
حسام‌الدین رجب‌زاده
سینا رضایی زارعی
مسعود شفایی ابر
امیرحسین ضابظی
سعید طیبی
جواد عابدی گزل‌آبادی
حسام‌الدین محمدی
روح‌الله مهکام
فاطمه نویدی

نقره‌ها ۱۹ نفر:

سید محمد آقا میر محمدی
بانی امین‌نژاد
رضا بیگلری
سعید تکلو
عرفان توکلی
آرشام جمشیدی
امیرحسین حسینی اکبر‌نژاد
رامین رحمان‌زاده
سهند سیف نشری
پارسیا شاهینی
علی شهبازی
سینا شیعه‌یان
نگین عبدالرحیم‌پور هروی
محمد قیاسی
سعید محلوجی‌فر
مهرداد محمدی خالصی‌فرد
محمدامین نجات‌بخش اصفهانی
سید سعید هاشمی ابرند‌آبادی
آیدین یوسف‌زاده

برنزها ۱۱ نفر:

امیررضا اسدی
سید علی اوصیا
علی بهلولی زمانی
کوشا پور‌طهماسبی
اافروز جبل‌عاملی
آرش جلالی
رضا علیجانی
فرنود فقیهی برنجگانی
پیمان قنبری شیخ‌شبانی
مرتضی مرادی
بهزاد وحدانی قلعه قورینه

مدال آوران دوره ۲۸ به ترتیب حروف الفبا:

طلا‌ها ۱۳ نفر:

آرتین اسپیردونوف
محمد پدرام‌فر
مجتبی تفاق
عرفان توکلی
مینا دلیرروی‌فرد
سهند سیف نشری
پارسیا شاهینی
مجتبی شکریان
پدرام صفایی
علیرضا فلاح
سعید مسعودیان
محمدامین نجات‌بخش
پویا هنریار

نقره‌ها ۲۶ نفر:

امیررضا احمدزاده
احسان اسدی
پرهام افتخار
حجت آقاخانی
علیرضا آقایی شهر بابکی
حمید زرگزان
امید سیفی
رضوان شرکتی
سینا شهام
فرزاد شهریوری
امیریاور عابدی
پیمان عزتی
بردیا عزیزیان
مهرداد قدیری
سجاد قربانی
سید حمیدرضا کاظمی طباطبایی زواره
محمدرضا کریمی جاغرق
ابوذر کمایی
امیرحسین گرزی
امیر محرابی
مرتضی مرادی
حمید معظمی
گودرز مهر
محمدرضا ناطقی
ماهان نجدی
پیمان نعمت‌اللهی

برنزها ۹ نفر:

میثم اسکندریمهدی تفرشی
سمیرا جواهری
امیرعلی رئوف‌پی
فرشید سلطلان ویس
آرش شریفی نوریان
اشکان طیبی غلامزاده
مجید فاضلی کبریا
فرنود فقیهی برنجگانی

مدال آوران دوره ۲۹ به ترتیب حروف الفبا:

طلا‌ها ۱۶ نفر:

احسان اسدی کنگرشاهی
محسن اسکندری
الک بدرویا
بهزاد بهزادی
مینا دلیرروی‌فرد
پدرام صفایی
شایان عزیزنژاد
علیرضا فلاح
شهرزاد کیانی‌دهکردی
امیرحسین گرزی
احمدرضا گودرزوند چگینی
امیرعلی معین‌فر
مهسا ملکی ابیانه
ماهان ملیحی
گودرز مهر
پویا هنریار

نقره‌ها ۲۱ نفر:

هدی آقایی
محمدرضا بیات
ماهان تجربه‌کار
حسین حضرتی
آناهیتا حقیقت
علی زمانی درمنی
امین سعیدزاده
علیرضا شاولی کوه شور
محمدجواد شعبانی زهرایی
عارف صادقی
اشکان طیبی غلامزاده
اسماعیل غلامی
محمد فیروزی
حسن قره‌داغی
حامد مهدوی
دانیال مهدی‌نیا کتابی
مهرداد میرافضل
سیدهادی میرفرشبافان
ماهان نجدی
محمد نژادعلی
یکتا یزدانی‌فرد

برنز‌ها ۱۰ نفر:

جلال احمدی
علی پرتوفرد
سیدرضا حسینی
سپهر رادمان‌نیا
هادی زمانی
مجتبی عبدالملکی
محمدرضا فرشیدفر
محمدامین کتابچی
سید رضا میرعسگرشاهی
محمدرضا ناطقی

مدال آوران دوره ۳۰ به ترتیب حروف الفبا:

طلاها ۱۳ نفر:

جلال احمدی
محمدجواد بافرونی
الک بدرویا
ماهان تجربه‌کار
تینا ترکمان
سید علیرضا توکلی
حسین حضرتی
هادی خدابنده
سید محمد حسین سید صالحی
محمد جواد شعبانی زهرایی
عارف صادقی
محمدامین کتابچی
مبین یحیی زاده جلودار

نقره‌ها ۲۰ نفر:

محمدرضا احمدنژاد صائین
حسین ایمانی پرشکوه
میثم پرتوی زاده بنام
فرزین جعفری
فرنوش جوادی فیشانی
آرین حسین قلی زاده
علیرضا خواجوئی
مازیار دادبین
پیمان رضوی
علیرضا شاولی کوه‌شور
آرین قبادی
رایکا کریمی
محمود کیانی
مهرداد مارالی
سمیرا مالک
پویا محمودی
احسان مختاریان
امیررضا معمارزاده
ایمان مقصودی نیستانکی
حسین یوسفی زاده

برنزها ۱۰ نفر:

امین باوند
علی شباک
مهتا شفیعی ثابت
آرین صبوری
حسن قره‌داغی
حسن قنبرزاده
محمدرضا کرمی
پوریا محمدی شهریور
محمدعلی نیکنامیان
مائده یزدیان حسین‌آبادی